HDI Versicherung AG, organizační složka

pre

Vybrané komentáře účastníků

"Úspěšná video prezentace a její specifika"

  • Za veľké pozitívum pokladám Vašu schopnosť zaujať a udržať pozornosť, príjemné a priateľské vystupovanie, toleranciu voči účastníkom. Kladne hodnotím aj spôsob organizácie, t.j. spoločný začiatok a koniec, ale individuálny čas s každým účastníkom a zameranie sa na individuálne potreby každého.
  • Váš kurz byl pro mě přínosem! Způsob, jakým jste ho vedla, byl velmi příjemný, zábavný a motivující. Díky Vašemu kurzu jsem si uvědomila, jak lépe prezentovat a již mám spoustu nových nápadů, jak své prezentace vylepším
  • Moc děkuji za prezentaci, která obzvlášť v „soukromé hodině“ byla pro mě přínosná.
  • Zo včerajšieho stretnutia som si odniesla v prvom rade pozitívnu energiu, ktorá sa preniesla nie len na mňa, ale na každého účastníka stretnutia – bolo to očividné. Videla som, že i na prvý pohľad negatívne postoje sa vedia s ich prijatím premeniť na konštruktívne, kedy sa človek otvára a je ochotný počúvať a diskutovať. Ďakujem za spätnú väzbu k mojej prezentácii samotnej.
  • Školení dle mého názoru bylo velmi přínosné, protože jsme se dozvěděli množství poznatků, které můžeme uplatnit při vlastní komunikaci přes Teams a při prezentování pomocí Teams. Důležité bylo si to vyzkoušet a zde chci vyzdvihnout Váš přístup individuálně ke každému účastníkovi. Tím pádem jsem se adresně dozvěděl, jak na tom jsem a co a jak je třeba zlepšit.
  • Formát (obsahový, časový): velmi OK. Identifikace mých uživatelských rezerv: vím, co se nyní ještě pokusit doladit